کد خبر : 1653
تاریخ انتشار : یکشنبه 14 شهریور 1400 - 7:14

سحر قریشی از واقعیتی مهم پرده برداشت!

سحر قریشی از واقعیتی مهم پرده برداشت!

سحر قریشی از واقعیتی مهم درباره دوستی بسیار خالصانه اش با سمانه پاکدل پرده برداشت و گفت او تنها فردی است که تمام رازهایش را به او می گوید. به گزارش سنترسینماپرس، سحر قریشی بازیگر خوش چهره و مطرح در یکی از مصاحبه هایش درباره دوستی عمیقش با سمانه پاکدل صحبت هایی را مطرح کرد

سحر قریشی از واقعیتی مهم درباره دوستی بسیار خالصانه اش با سمانه پاکدل پرده برداشت و گفت او تنها فردی است که تمام رازهایش را به او می گوید.

به گزارش سنترسینماپرس، سحر قریشی بازیگر خوش چهره و مطرح در یکی از مصاحبه هایش درباره دوستی عمیقش با سمانه پاکدل صحبت هایی را مطرح کرد و او را رازدارترین فرد زندگیش معرفی کرد.

دوستی سحر قریشی و سمانه پاکدل

سحر قریشی گفت: اگر بخواهم سمانه را تعریف کنم، خیلی حرف ها دارم که دوست دارم بگویم.

خالصانه ترین حرفی که می خواهم بگویم این است که اگر پدر یک خانواده بودم که پسری داشتم، حتما سمانه را به زور برای پسرم می گرفتم چون که سمانه به شدت زن خانه است.

بارها پیش آمده که من خیلی ناراحت بودم و شده که ساعت ۴ صبح به سمانه زنگ زدم.

سمانه زود آمده دنبال من و رفتیم امامزاده صالح (ع) در میدان تجریش و آنجا تا توانستیم با هم درد دل و گریه کردیم و برگشتیم خانه.

من و سمانه هم خون نیسیتم ولی همدل هستیم. سمانه تنها همکاری است که توانستم در این مدت فعالیت، به او آنقدر اطمینان کنم که رازهای نگفته زندگی ام را به او بگویم و مطمئن هستم که این راز را فقط من و سمانه می دانیم.

رازی که به سمانه می گویم مطمئن هستم حتی اگر با هم قطع رابطه هم بکنیم، از زبان دیگری نمی شنوم.

میشه سعی کردم آدم خوشدلی باشم و آدم های خوشدل هم دور خودم جمع کنم و سمانه یکی از بهترین خوشدل هاست.

به خاطر ضرباتی که در زندگی خوردم تصمیم گرفتم که زیاد مسائل را جدی نگیرم و آدم ها را به شکل فانتزی ببینم و سمانه از دید فانتزی من یک عروس زیبا است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.